09120269404
خدمات آزمایشگاهی
سنجش متابولیت ها
بانک سلولی
جلبک و گیاه
مشاوره تخصصی
کشت و فرآوری

درباره بانک سلول های گیاهی زیست هاب

زیست هاب کسب و کاری در راستای تسهیل فعالیت های علمی پژوهشی در حوزه علوم زیستی بویژه علوم گیاهی است. هدف ما در این مجموعه آماده سازی منابع ضروری برای پژوهش (شامل بسته های آموزشی، انواع استوک ها و محیط های کشت اختصاصی سلولی) و همچنین تسریع فرایندهای علمی پزوهشگران گرامی ایران است.

ماهیت فعالیت های زیستی به گونه ای است که نیازمند زمان و صرف دقت فراوان برای آماده سازی استوک ها است و همچنین از حساسیت بالایی حین کشت و سنجش متابولیت ها برخوردارند. در همین راستا ما در مجموعه زیست هاب از پتاسیل تمامی پژوهشگران گرامی کشور مان برای تسهیل پیشبرد کارها بهره می بریم تا ظرف کوتاه ترین زمان منابع مورد نیاز پژوهش شما را فراهم نمائیم.

تاکنون بیش از 50 بانک سلولی با یک سلول تا 30 سلول در حال همکاری با ما هستند و در صورت نیاز به هر استوک سلولی به ما اطلاع دهید تا ظرف کوتاه ترین زمان به محصول مورد تقاضایتان دسترسی داشته باشید. علاوه بر سلول های زنده، پودر خشک انواع سلول ها با گرید آزمایشگاهی در مجموعه زیست هاب فراهم شده است تا در صورت نیاز به تحقیق تنها در بخش پایین دستی علوم زیستی از این منابع بهره مند شوید.

تاکنون انواع محیط های کشت (هوگلند، BBM، BG11، N8، زاروک، والن و غیره) و 12 ریزجلبک بومی ایران (هماتوکوکوس، اسپیرولینا، کلرلا، سینوکوکوس و غیره) با ارزش تجاری تهیه و آماده ارائه به پژوهشگران گرامی است. کارشناسان ما نیز با بیش از یک دهه تجربه آکادمیک و صنعتی توانایی ارائه مشاوره تخصصی در زمینه های گوناگون کشت، فراوری و سنجش متابولیت های سلولی دارند.

مجموعه زیست هاب تضمین کیفیت محصول دریافتی را بر عهده دارد و در صورت بروز هر گونه مشکل هزینه دریافتی به طور کامل به حساب شما برگردانده می شود. همچنین در صورت بروز هر گونه مشکل حین کشت و یا سنجش متابولیت ها، مجموعه زیست هاب با کادر پژوهشگران متخصص خود کنار شماست تا شما را از راهنمایی های لازم بهره مند سازد و فعالیت ها پژوهشی شما را سرعت بخشد.

مجموعه زیست هاب مفتخر به همکاری با مراکز آموزشی و پژوهشی متعددی در سراسر دنیا است و شرایط تهیه هر نوع استوک سلولی را برای پژوهشگران گرامی فراهم می نماید. علاوه بر مشاوره تخصصی، همکاران ما مفتخر به ارائه خدمات مشاوره در زمینه انتخاب دانشگاه مقصد برای گذراندن فرصت های مطالعاتی و پژوهشی هستند.